Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Utcai Autók--=:Stock Cars:=--

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
129 válasz erre a témára

Viktor007

Viktor007

Anya megengedte

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 945 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Magyarország-Heves megye-Gyöngyössolymos

Egyik munkatársam a sedan változatból (szintén 1,4-es) 185-öt hozott ki az M3-ason.

Az igen. Nem lehetett rossz. biggrin.gif
Haveromnak 1.4-es G-s Astrája van 96 LE. Ő csak 180-at hozott ki belőle autóúton és azt mondta tovább már nem nagyon ment hiába nyomta tövig a gázt.

• 0

trungs

trungs

Törzsvendég

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 482 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Az enyém F Astra, de amíg megyen, megfelel, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. wink.gif
  • 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
F Astrák azok mennek rendesen smile.gif Én 170-et küldtem egy bekötőn az 1.6-os kompi Astrából de szerintem ment volna még tovább is csak már vége volt az útnak így nem tudtam tovább huzatni biggrin.gif

1.6-os benzinest lehet gyilkolni, de azért én az 1.4-est annyira nem küldeném... mondjuk bírja de azért az 1.4 az mégis csak 1.4 smile.gif Amivel én mentem azon se volt fordulatszámmérő de a hangjából simán ki lehetett venni meddig érdemes nyomni, mondjuk én 4.-be 110-nél váltottam és még bőven húzott volna smile.gif

A Puntora kitérve nekem a Gen.2-es Punto tetszik. Egyik haveromnak HGT Puntoja van. 130LE, de valami eszméletlen gyilkos egy fenevad! cool.gif Én beleszerettem abba az autóba egy hibát nem találtam, minden tökélese benne... olasz ide vagy oda de szerintem egy nagyon jó kis autó! smile.gif
  • 0

trungs

trungs

Törzsvendég

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 482 Hozzászólás
  • 0 köszönet

F Astrák azok mennek rendesen smile.gif az 1.4-est 4.-be 110-nél váltottam és még bőven húzott volna smile.gif

TrueMaster, örülök, annak amit írtál! happy.gif Nem tom, valószínűleg ment volna még az enyém is tovább harmadikban...de féltem na. blush.gif

Am volt egy haverom, aki a 1,3-as Suzuki Swift-ből (sedan) 2-esben 120-at hozott ki... ohmy.gif bár ezt csak hallottam, de vele akkor és ott nem voltam. huh.gif Én tudom, hogy pörgősek a Suzukik, na de ennyire! laugh.gif
  • 0

offa55

offa55

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 2454 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Kettőben 120 igen nagy túlzás. Az ilyen autók kettesben max. 80-90-et mennek. Harmadikban megy 120-at az 1,3-as sport Swift. De ott is 5,5-6 ezer környékén pörög. smile.gif
  • 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Haveromnak régen volt 1.0-ás Swiftje az 90-nél tiltott 2-esben, úgy hogy 4-en ültünk benne biggrin.gif Mondjuk 120 az tényleg egy kicsit túlzás, de szerintem ha egy kicsit meg van piszkálgatva az 1.3-as Suzuki nem zárom ki hogy 100 fölött tilt 2-esben....

Mondjuk én biztos nem pörgetném ki annyira a 2-est, én ha pörgetni akarom akkor a 3. - 4.-et szoktak kihúzatni, talán abban megy a legjobban smile.gif

• 0

offa55

offa55

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • 1
  • 2454 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Nem kell megpiszkálni az 1.3-as Swift-et, hogy 100 felett tiltson. Haverom ma mondta, hogy 2-esbe 105 km/h az 1.3-as Sport Swift végsebessége. 7 ezres fordulatnál tilt, a "kis" Suzuki. Azért ez nem rossz. Múltkor mikor mellette ültem nem szabályzott 3-ba 120-nál, úgyhogy reális.
  • 0

Man0waR

Man0waR

Vicces Fiú

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 729 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:A "Beast" barlangjából!!!"
offa55
Ez valóban igyvan!
Nekem 94'-es évjáratú sport swift van (kép) de nemsokban különbözik a többitöl motorikusan,sött semmiben sem,csak a fekete szin nyom rajta egy kicsit.

Amiröl Te beszéltél ,hogy 7000 felett tilt az a GTI Swift,az motorikusan nagyon sokban eltér a 8 szelepestöl.
Sebesség értékeket pedig tökélestesen leirtad!

1. 60 km/h
2. 105km/h környéke smile.gif
3. 130-140 km/h -körülményektöl függöen- laugh.gif
4. 140 km/h magassága
5. láss csodát 160 km/h megválasztja az enyémet,a maga 260000 (!!!) kilóméterével,de még mindig jól húz laugh.gif

A sebesség értékekröl a 14"/185/55 gumi is tehet,picit érezni hogy fogja
Bocs az "oldalas" képért,nem volt kedvem rendszámot takargatni smile.gif

• 0

offa55

offa55

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • 1
  • 2454 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Haveromnak is feketében van, négy ajtós változat. De az eleje egy kicsit eltér, azon ha jól emlékszem valami egyedi szoknya van, a lökhárítók elől hátul másabbak.
Végsebességre az Ő gépe 170-et megy. Persze nem téli gumival. Amire panaszkodik, hogy nagyon könnyű az autó ezért 150 környékén már tükörsima úton is rángatni kezd a kormány.
Nem azt írtam, hogy 7 ezer felett tilt, hanem hogy 7 ezernél. Gondolom ez 6700-6900 lehet a valóságban. Nem tudom pontosan akkor nem ültem benn smile.gif
  • 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Ennyiből jók a kis Suzukik, hogy lehet őket gyilkolni és bírják a strapát smile.gif
Nekem egy volt osztálytársamnak /szakközépből/ van egy 1.0-ás Swiftje és már akkor amikor megkapta szanaszét hajtotta, én tippelni sem mertem volna hogy mennyit fog így bírni a Swift és nemrég találkoztam vele és egy kicsit meglepődtem hogy még mindíg azzal a kocsivaj jár. Mondjuk optikailag sokat változott a verda de motorikusan még mindig a régi biggrin.gif Kérdeztem hogy volt-e azóta valami komolyabb szervizen vele pl.: motorcsere vagy hasonlók (így a használatból kifolyólag) és azt mondta (lekopogta) hogy semmi baja nem volt az égadta világon smile.gif
Persze azért az általános dolgokat leszámítva amik minden autóban kopó alkatrésznek számítanak... Neki is azthiszem hogy 250 - 260 ezer Km lehet benne és 110e Km-el vette.

Más autó szerintem nem bírná ezt a strapát! De egy Swift még ezt is bírja! biggrin.gif
És persze ami még a legjobb az egészben hogy autóbontóban szinte fillérekből újra építhetjük az autónkat /gondolok itt a karosszéria elemekre/.

Szerintem egy régi Swift a legjobb kezdő-tanuló autó és arra is ha valaki hosszabb távon gondolkozik... smile.gif
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó