Jump to content
megabalance

Microsoft Windows 7

Recommended Posts

jangyi

Vezérlőpult --> Rendszer és biztonság --> Energiagazdálkodási lehetőségek --> (aktuális profil) Séma beállításainak módosítása

Nagyon szépen köszönöm.

Téma megosztása

jangyi

Vezérlőpult --> Rendszer és biztonság --> Energiagazdálkodási lehetőségek --> (aktuális profil) Séma beállításainak módosítása

Nagyon szépen köszönöm,és a win-8 asztalt hol lehet át állítani olyanra mint a win-7é ne olyan kockás legyen az ablak.?

Téma megosztása

Hali,

feltettem a win7-et majd becrackeltem. Minden jól megy, de amikor indítom a gépet (még a windows logo előtt) bejön egy kép amin ki kell válasszam, hogy milyen módban induljon a rendszer (win7, serve stb.). Mindig ki kell válasszam, hogy mit akarok anélkül nem megy tovább. Nem lehet ezt valahogy eltüntetni és beállítani, hogy mindig a win7 induljon?

Köszi

Téma megosztása

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy a windows7 ssd-re telepítésekor megáll 19%-nál és 0x80070002 hibát ír ki. Ha hdd-re telepítem akkor nincs ilyen probléma.

Téma megosztása

Közben rájöttem egy kis keresgéléssel hogy az én Nvidia nForce SATA vezérlőm nem igazán támogatja az SSD-ket.
Egyébként egy ASUS K50IE laptopról és egy Kingston V300 SSD-ről van szó.

Téma megosztása

Pedig ez a hibakód azt jelenti, hogy a Windows Update nem tudott valamit frissíteni, nem talált egy fájlt és így nem tudta beleintegrálni az adott javítást a rendszerbe.

Milyen fajta Windowst 7 kiadást használsz? Honnan szedted le?

Téma megosztása

Pedig ez a hibakód azt jelenti, hogy a Windows Update nem tudott valamit frissíteni, nem talált egy fájlt és így nem tudta beleintegrálni az adott javítást a rendszerbe.

Milyen fajta Windowst 7 kiadást használsz? Honnan szedted le?

Innen töltöttem le ezt: Windows 7 SP1 AIO x86-x64 Integrated August 2014 IE11 Hungarian-Kori

Mellesleg másik win7-el is ugyan ez volt. Az asztali gépen feltelepítettem az ssd-re, beletettem a laptopba és a betöltéskor kékhalál jött be és újraindult.

Téma megosztása

Akkor írj Korinak aki ezt a Windows változatot csinálta.Ő jobban képben lehet. Tagja az oldalnak. 

Téma megosztása

Sziasztok!

Problémám adódott pár napja a win7 installer-rel. Programot szerettem volna installálni, de az alábbi üzenet jelent meg: "Nem lehet hozzáférni a Windows Installer szolgáltatáshoz. Ez akkor fordúl elő, ha a Windows Installer nincsen helyesen telepítve" Az interneten találtam  pár megoldást, de nem konkrétan a win.7-re. És nem is sikerült a problémát megoldani. Eddig ilyen problémám még nem adódott. Hogy pontosan mikor lépett fel a hiba nem tudom, mert nem töltöttem le olyan programot melyhez szüksége lett volna a Windows installer-re. Pár nappal előtte használtam Advanced SystemCare8, Wise Care 365, és Hitman pró. takarítókat, de ezeket hetente használom és eddig nem volt ilyen problémám. Igaz most a Hitman Pro talált káros elemeket melyeket kitöröltem, lehet hogy itt volt a bibi. Ha tudtok segíteni jó lenne. Nem tudom hogy ha az  eredeti telepítő lemezt behelyezve indítanám a gépet és a javítás funkciót választanám megoldaná e a problémát. Vagy esetleg van más megoldás. Megjegyzem hogy nem vagyok jártas a bonyolult megoldásokba, önszorgalomból tudok minimális dolgokat csak a számítástechnika rejtelmeiről, 60 éves vagyok. Még egyszer előre is megköszönnöm a segítségeteket.

Üdvözlettel: Imre 

Téma megosztása

Először is nézd meg a szolgáltatások között, hogy nincs-e letiltva a windows installer. Start menü keresőjébe ird be, hogy services.msc, és nyomj entert. keresd meg a windows installer szolgáltatást, és indítsd el, ha tudod.

Ha nem megy akkor újra kell telepíteni az egész rendszert, vagy a rendszer visszaállítását egy korábbi időpontra.

Téma megosztása

Ezen az oldalon <tweaking.com> létezik egy program, nevezetesen a Windows Repair (All In One). Azzal is tehetsz egy próbát ha nem alakul. Határozottan hasznos tud lenni bizonyos hibák esetén.

Téma megosztása

Először is nézd meg a szolgáltatások között, hogy nincs-e letiltva a windows installer. Start menü keresőjébe ird be, hogy services.msc, és nyomj entert. keresd meg a windows installer szolgáltatást, és indítsd el, ha tudod.

Ha nem megy akkor újra kell telepíteni az egész rendszert, vagy a rendszer visszaállítását egy korábbi időpontra.

Szia!

Itt már próbálkoztam de az a helyzet hogy a szolgáltatások között nem találtam a windows installert. 

Téma megosztása

Eltűnt 10 gigabyite:

Adott a következő konfig:

Aspire 5733: i3-380M 2x2.53 GHZ, 4 GB DDR3 Ram 320 GB, Intel HD grafika

Operációs rendszer: Windows Home Premium 64 bit kory féle.

A panasz a következő:

Két partíció van

C: 92,9 GB , D: 205 GB

A C partíción 1 héttel ezelőtt 47,3 GB volt a  szabad hely, ma amikor ellenőriztem valamit megakadt a szemem, hogy 37,3 GB szabad hely van és c-n található összes (rejtett) file mérete is ki adja ezt a különbséget, egyszerűen a kérdés az hogy hova tűnt az a 10 giga, a merevlemez kondíciója 100%.

Téma megosztása

Sziasztok!

Már majdnem rákérdeztem, de aztán mégsem...Hátha segít valakinek, az ahogy jártam...

1x csak arra lettem figyelmes, h a C-n (amin a win van) 1,8gb a szabad hely...Már minden temp mappát töröltem, minden átmeneti és felesleges cuccot...Mégsem segített. Beállítottam, h látszanak a rejtett és rendszerfájlok, mindet kijelöltem és megnéztem a méretét...20gb-al kevesebbet mutatott, mint amennyi szabad hely volt a meghajtón. Tehát: 46gb a partíció, 1,8gb szabad hely volt, ami azt jelenti, h kb 44gb-ot kellett volna mérnem, amikor mindent kijelölve néztem a méretet, de 27gb-t mutatott. A lényeg, h a rendszer visszaállítási pontok voltak 20gb méretűek. Azért nem értem, mert én telepítés után beállítom, h 1,5gb-nál több ne legyen a visszaállítási pontok mérete....H aztán az h lett 21gb, azt nemtudom, de bosszantó. Ja win7 home premium x64 Kori féle van fent.....Tom h kisregényt írtam, de hátha segít vkinek...

Téma megosztása

Lehet Windows-os alapú mobiltelefonon kisebb windws-os pc-s játékokkal játszani? Magyarul: a gépről rátölteni a mobilra és ott játszani rajta. Az újabb Windows-ok nem viszik a régi játékokat, így megoldást keresek. Pl. vennék egy Win7 alapú mobilt.... vagy -esetleg- valaki meg tudná buherálni ezeket a  játékokat.... Ezek tényleg nem nagyok. Pl Nankin, Green Thumb Card, Winhanafuda. Sok-sok éve játszom velük pihenésképp. Nekem ezek jöttek be.

Nagyon nem értek hozzá, ne szidjatok, ha hülye a kérdés 

Téma megosztása

Üdv!

Tudom, hogy régi rendszer, de a gép is öreg.

Ma beütött a ménkű, a win eredetiségellenőrző törölte a korábbi tisztaszoftveres licenszemet., szóval elsötétült a háttér, és időnként jönnek az üzenetek. Az Office 2010-re is.

Kipróbáltam a KMSpico 10.2-t, de semmi eredmény.

Az új gép beszerzéséig - őszre terveztem - nem akarok új Win10-et venni, és felhasználói programok beállításainak megőrzése - ill. a Vuze-ban tárolt csomó torrent beállításainak - megőrzése érdekében milyen ötletetek van?

Téma megosztása

Telepítettem az Office 2013-at. Az Outlook inditásánál rossz, Exchange kapcsolatot adtam meg. azóta mindig kéri a szerver nevét és emailt. nem tudom, kilép, így nem tudom módosítani a beállításokat. Mit tegyek? Kösz!

Téma megosztása