Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Nano Tech PadUniverzális TELEFON, PDA, PNA taró

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
2 válasz erre a témára

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
Sziasztok!

Egy autós fórumban olvastam még régebben erről a bizonyos "Nano pad"-ról, de akkor még csak ilyen hír státuszban volt a dolog, nem igazán lehetett kapni.
Azóta eltelt néhány év és teljesen véletlen rábukkantam egy netes hirdetésre, ahol ezt a bizonyos Nano Padot hirdették a következő szöveggel:

Csodálkoztam hogy ilyet már itthon is lehet kapni és gondoltam veszek egy ilyet, mert vezetés közben sokszor van hogy valamit le kell raknom, vagy el kell dobnom a kezemből és a műszerfalborításban lévő kis mélyedés nem igazán alkalmas erre, mert egy éles kanyarban minden kiborul amit beteszek sad.gif
Gondoltam adok egy esélyt a dolognak és kipróbálom hogy milyen smile.gif

Igazából kellemeset csalódtam, mert kételkedtem a dologban egy kicsit, de minden szinte így van ahogy a hirdetésben szerepel smile.gif
Ezt most azért írtam ide, mert sose lehet tudni, hogy hányan küszködnek (én már csak küszködtem smile.gif )azzal a problémával amivel én smile.gif
Készítettem egy kis videót, egy Teszt féleséget, feltöltöttme YouTube-ra, gondoltam megosztom veletek smile.gif

• 0

Atsika

Atsika

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 8 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Szia!!!

Mennyibe kerül idehaza ha megkérdezhetem???

• 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
1690 Ft smile.gif De ezt a videón is mondtam biggrin.gif

Szerintem ennyit megér, tényleg nagyon jó kis cucc. Közben rájöttem hogy a szélvédőn / ablakon még jobban tapad, de amikor a videót csináltam nem is jutott eszembe felnyomni oda smile.gif
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó