Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Szeged, Red Bull Street Parade 2009.05.16-17.2shared.com amatőr videokamerás felvétel

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Még nem érkezett válasz erre a témára

a_grave_man

a_grave_man

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5
  • 3184 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:California
Szeged, Red Bull Street Parade 2009.05.16-17.

Általam készített videokamerás felvétel.
Szombaton a Dóm téren voltam 10 órától kb 13 óráig. Szemügyre vettem az összes kiállított autót és a sátorban lévő tavalyi konstrukciós Red Bull F-1-es beindításánál is jelen voltam, talán átjön az érzés amit ott átéltem és akkor. A fényképek is akkor készültek, de azt már feltettem máshová. Majd onnan elsétálva a sétálóutca felé, hát most meg nem mondom, hogy melyik tér az, ahol ki volt állítva Vettel tavalyi autója, talán a Klauzál tér, mindegy. biggrin.gif
Vasárnap 12:00-ra kimentem a rakpartra egy-két ismerőssel. Gondoltuk jó helyet tudunk foglalni a 13 órás kezdés előtt, persze a rakpart és az azt környező utca full tele volt. A közel harmincfokos melegben egyhelyben állva (árnyék ohne, még ernyő se volt nálunk biggrin.gif és ott álltunk 15óráig ) készítettem amit tudtam. Végül is mondhatni jó helyen álltunk, mert egész sok részt be lehetett látni kezdve attól ahogy ráfordulnak a rakpartra. A Dóm téren való indulásról lemaradtam, tehát nem tudom ott és akkor mi történt. Na meg engem amúgy sem Vettel vagy a többi érdekelt, hanem az, hogy mit csinál az autóval. Először Bessenyei műrepülőzött a repcsijével, nagy nehezen de megtaláltam a kamerával is. biggrin.gif A híd alatt és egyben a Tisza fölött nem repült át, vagy csak nem mert. Ezt követően egy A5ös Audiból integettek a sztárvendégek és vonultak el előttünk. Utána Palik ment 5 kört az F-1-es Red Bullal. Fikázni nem fogom, de isteníteni se a teljesítményét. biggrin.gif Palik után a rally veterán autók vonultak fel szintén öt körön keresztül. Majd a Palikos Dakar team (vagy mi az) vonult el a Nissan Pickup-pal és a "szervízkamionnal", ez utóbbi jól felverte a port, aminek a kordonnál ülők nagyon örültek. biggrin.gif Egyik legbrutálisabb hangja ennek a Nissannak volt. Majd egy Fabia WRC ment öt kört, ő a látványra is törekedett, amit ha nagy nehezen is de fel tudtam venni én is (csak arról maradtam le, amikor a rakpartra levezető kanyarnál keresztbe tette, vagyis hát tőlem messze volt, de hallottam és mondták utána mások). Utána Buemi ment 5 kört a Nascar-os autóval, ez volt a leghangosabb az összes közül, amikor az első körében előttünk elhaladva nyomott egy kövér gázt, hát megremegett a kezemben a kamera. biggrin.gif Aztán szokás szerint Gyulánk jött egy pickup hátuljára erősítve és hangosbemondójával közölte, hogy éppen ki fog jönni (ezt mindig eljátszotta minden érkező előtt). Utóljára Vettel ment a Red Bull-os F-1-el, nem kell mondanom, hogy fényévekkel jobban ment mint Palik (és gyorsabban is). biggrin.gif Bár kamerán visszanézve azért csalóka a sebesség számomra legalább is. Párszor megforgatta 360 fokban az autót, jó volt nézni amit művelt. Majd utóljára Vettel vezetésével (aki kezében tartott egy magyar zászlót) felvonult ő, Buemi és a WRC. Aztán mi már tipliztünk, de nem is maradtunk le sokról, a színház előtt állva láttam, ahogy Vetteléket körbe viszik ismét, csak most a retro-s kabrióban.

Mini DV kamerával készült a felvétel és állvány nélkül, a kézremegésért én kérek elnézést előre is. (Azért állvány nélkül nem egyszerű ám rezzenéstelen kézzel tartani közel 20X-os zoom mellett blush.gif a képstabilizátor meg hát ér is valamit meg nem is.) Miután a felvételt feltettem a gépre, az 8,5 giga volt, lebutítottam ~740 megára, talán ezért is lett kicsit gyenge a minőség. Akit érdekel jobb minőségben is, az küldjön PM-et és megbeszéljük. biggrin.gif

A video 720X576-os képpontos
Játékidő: 0:39:44 s
Bitsebesség: 64kbps
Audioformátum: Lame MP3
25 képkocka/másodperc
Átviteli sebesség: 310 kbps
Video mintamérete: 24 bit
Videokép tömörítése: DivX

Letöltési linkek:

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

Kitömörítési jelszó: szeged
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó