Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Lángoló betük

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
73 válasz erre a témára

sonneillon

sonneillon

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 39 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Nagyon mélyről
Minimális angoltudás mellett javaslom a szotar.origo.hu használtatád... amúgy meg a filterek között keress 1 olyat, hogy "szél"...
  • 0

dj igi

dj igi

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 8 Hozzászólás
  • köszönet
de azt se tudom melyika filter menűpont a lángoló szöveget akarnám megcsínálni ami az első oldalon van.

Szerkesztve Gabi89 által: 2008 November 01 - 01:56

• 0

sonneillon

sonneillon

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 39 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Nagyon mélyről
Sejtettem, hogy azzal akadtál el... mivel, hogy ez a témája ennek az alfórumnak... de tudodmit? mondok 1 szinonímát.... szűrők... amúgy meg ha ennyi sem megy akkor javaslom elötte ismerd meg a programot magát mielött belekezdesz 1 ilyenbe...
  • 0

enisz

enisz

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 3301 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Magyarország

Ez melyik menűpont a magyar photoshopban itt elakadtam? Filter -> Stylize -> Wind

szótár

Szerkesztve Gabi89 által: 2008 July 15 - 18:00

• 0

gergo0407

gergo0407

Törzsvendég

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 444 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Boldog
Tök jó lett! Köszi hogy megosztottad velünk ezt a tutort smile.gif
  • 0

szabo.davidd

szabo.davidd

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 161 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország/Tatabánya
Köszi a tutort!! Nagyon nagyot lehet vele alkotni biggrin.gif
  • 0

Furious

Furious

Citromdí­jas

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 256 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Bábolna
Én annyira új photoshoppos vagyok hogy most töltöm.De ahogy nézem hogy miket tud...ezeket tuti megcsinálom. cool.gif biggrin.gif biggrin.gif majd megirom hogy sikerült.
  • 0

ricsykeee

ricsykeee

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 110 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Azeroth

Ez melyik menűpont a magyar photoshopban itt elakadtam? Filter -> Stylize -> Wind

hy látom mindenki paraszt és nem képes válaszolni: szűrő-stirizáll-szélfúvás..

am annyira nem vok kezdő de CS3rommagyarba tényleg semmi olyanféle h scrren meg szinonimáinak ég a közelébe seincsenek....
  • 0

phz

phz

Sig HunteR

• Elit
  • 3
  • 5167 Hozzászólás
  • 1 köszönet
Már válaszoltak... meg azért ne zavarjon hogy 4 hónapos post. Aztán csak parasztozz...
  • 0

enisz

enisz

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

• Kitiltott
  • 1
  • 3301 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország

hy látom mindenki paraszt és nem képes válaszolni: szűrő-stirizáll-szélfúvás..

itt Te vagy a legnagyobb paraszt: másoknak beszólni, mer nem nyalják ki egy harmadik seggét? már bocs, de oda írtam, hogy nézze meg egy szótárban... ha ennyire képtelen, hogy utánanézzen 3 szónak, akkor mi a szarér akar photoshopozni? egy kis önállóság kéne. itt nem megcsináltatni akarjuk a másikkal ami nekünk kell, hanem segítséget kérünk... ez nagy különbség (ha nem hiszed el, nézd meg szinoníma szótárban biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )

am annyira nem vok kezdő de CS3rommagyarba tényleg semmi olyanféle h scrren meg szinonimáinak ég a közelébe seincsenek....

mindenki mindenhol ezt hangoztatja, hogy használj angolt... ha neked mindenáron magyar kell, magadra vess.

... paraszt
  • 0

Argoo

Argoo

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 66 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Skacok... CS3-am van... Amik alapján értettem a leírást ilyesmit sikerült összehoznom:

A tükörképről fogalmam sincs hogy kell csinálni sad.gif A magyarázás remek, csak én vagyok hülye :S Ha valaki Pm-ben le tudná írni az én értelmiségi szintemen nagyon részletezve, megköszönném :S smile.gif
  • 0

-=>SnipA<=-

-=>SnipA<=-

Törzsvendég

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 418 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Már nem azért ,de én nem így oldanám meg a színét...

Valahogy így:

Annyi az egésznek a lényege (nics időm képes tutoriált csinálni),hogy mikor fekete-fehér az egész,akkor nyomsz egy Image>Mode>Grayscale-t utána Image>Mode>Indexed color,utána Image>Mode>Color Table,és fent kiválasztod a black bodyt. Ennyi,és így élethűbb is lesz a kép smile.gif

• 0

-=>SnipA<=-

-=>SnipA<=-

Törzsvendég

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 418 Hozzászólás
  • 0 köszönet

Azt ajánlom,hogy magyar fordítást ne használjatok,mert elég rossz. A fordítok alkottak hozzá külön szavakat pl:

Szendvicspozitív: Az egyes csatornák színinformációi alapján az alapszínt megszorozza a keverőszínnel. A kikevert szín mindig sötétebb lesz. Ha egy színt a fekete színnel szoroz meg, az eredmény mindig fekete lesz. Fehérrel való szorzás esetén a szín változatlan marad. Ha a fekete és fehér színtől eltérő színnel fest, a festőeszközzel létrehozott sikeres ecsetvonások fokozatosan sötétebb színeket eredményeznek. Ezzel olyan hatást kelthet, mintha egy képre több tollal rajzolna.

Most komolyan tényleg van olyan modul az angolban,hogy sandwich positive? Ha igen akkor pofánverhettek smile.gif

• 0

Marky18

Marky18

Gumiszoba Szökevény

• Törzstag
  • 1
  • 4479 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Jász-Nagykun-Szolnok
  • Érdeklődés:Real Madrid, informatika és a szép lányok.
Nem érdemes tényleg magyart használni. Csak reklámfogás, hogy a sok tudatlant csőbe húzzák. Sokkal értelmesebb az angol, nem kell olyan sok angol tudás hozzá.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó