Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Mi a véleményetek a replika kocsikról?Szerintetek megéri ilyennel foglalkozni?

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
13 válasz erre a témára

ps2fan

ps2fan

Ninja

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 1553 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Makó
  • Érdeklődés:minedn ami piratén megtalálható az xxx-en kívül:d De leginkább a konzolra való gémek...
Szaisztok... Régóta nézegetem ezeket a csodákat... Szinte hihetetlen hogy 1.5 millióért lehet kapni egy "lebutított Ferrarit" vagy 1 misiért egy még nem összerakott de minden alkatrésszel rendelkező szintén -"butított Lambo. Diablo-t.Igazábol még nem láttam ilyeneket csak képen... Szinte elképesztő hogy barkácsolhatunk megunknak egy sportkocsit ösz visz 2 millióból. Persze vannek készen is ... Akárelyik használ autó keresőbe írjátok be replica vagy replika... és csoda gépeket olcsón ki fog adni... Én nem ismerem ezeket elehet hogy nem éri meg egy ilyen gépet venni... de lehet hogy mégis... Mi a véleményetek?
  • 0

enisz

enisz

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 3301 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország
szerintem az ilyen replika kocsik csak kinézetre jók. ha belegondolsz az a másfél misi egy olcsóbb motor, és a kasztni (és akkor a kasztni drágább mint a motor) és azért az elég gyökérül néz ki, mikor piroslámpánál mindenki megnézi, hogy húúú lamboo ohmy.gif aztán nyomsz neki egy padlógázt, és előtör a barkas motor hangja biggrin.gif

jól néz ki, meg minden, de én nem vezetnék ilyet... akkor már inkább valami olcsóbb sportkocsi szerintem
  • 0

ps2fan

ps2fan

Ninja

• Törzstag
  • 0
  • 1553 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Makó
  • Érdeklődés:minedn ami piratén megtalálható az xxx-en kívül:d De leginkább a konzolra való gémek...
hát egy 4.2 -es audi motor van benne.... szerintem nem néznek ki gagyin csak az olcsóbbak de ami olcsó az lehet hogy azért olcsó mert még félkészek...Jah és ey törött audiból nagyszám kivenni a motort... én kipróbálnám:D
  • 0

balu1977

balu1977

• Törzstag
  • 5
  • 3349 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:felvidék
Nem véletlenül olcsó. Majd nézzetek meg 1et élőben is.
  • 0

Turrican

Turrican

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 10 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Ha már replikán gondolkodtok akkor nem olyan kell ami hasonlít valamire, hanem egyedit azt jobban megnézik.
Pl: Gyerekkori álmom hogy vezethessek egy Dodge Ms4 Turbo interceptor.

Ha valakinek nem rémlene akkor itt a link.

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

• 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Attól függ milyen replikára gondolsz.

Én egy fórumon olvastam vagyis követtem ahogy egy csávó lépésről lépésre csinál / fejleszt egy Ferrari replicát, elég komoly lesz a végeredmény szerintem smile.gif Most olyan 70%-ban kész van kívűlről az autó...

Hogy megéri-e?! Ez nézőpont kérdés smile.gif
  • 0

a_grave_man

a_grave_man

• Törzstag
  • 5
  • 3184 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:California

Pl: Gyerekkori álmom hogy vezethessek egy Dodge Ms4 Turbo interceptor.

Akkor te is csinálj magadnak egyet, ahogy a csávó is megcsinálta/megcsináltatta a fehéret. wink.gif Mivel hogy az igazi csak a film kedvéért készült el és most egy múzeumban található, ha jól értelmeztem a youtube-n.
  • 0

Man0waR

Man0waR

Vicces Fiú

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 729 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:A "Beast" barlangjából!!!"
Truemaster
Tetszik ez a Ferrari replica, de olyan mintha a középső traileres képen nem is az az autó lenne mint az 1. és 3. as képen.
Más a felni, elsőspoiler.
Ha magának csinálja az ürge, biztos nem spórol. Legjobb anyagokból gyártat cuccost.
Ha pl egy ilyen autóba tesznek egy 4.2-es audi motort, szerintem untig elég, jó nem tizenakárhány henger, de elég.

• 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
És tényleg... igazad van, jó is hogy szóltál, véletlen egy másik autóról is betettem képet.... sokan próbálkozgatnak az otthoni építéssel smile.gif

Akkor az 1. és 3. képet kell nézni smile.gif
Én úgy tudom hogy egy mitsubishi eclipse-re épül az egész autó smile.gif
  • 0

bono92

bono92

Azonosítatlan Gépíró

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 2377 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Budapest
  • Érdeklődés:Sport: F1, Rally<br />Autók<br />Zene: House<br />Média
A 3. képen látszik is, hogy egy Eclipse-re épül. A kocsi oldalát kell nézni, és akkor rögtön föl lehet ismerni.
  • 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
bono92: Az első kép a legfrissebb, az utolsó az régi kép, ott még csak az eleje volt kész, az is csak rá volt téve az Eclipse elejére smile.gif Ha jobban megnézed látszik hogy csak próbaképpen rátette a srác hogy megnézze hogy fog kinézni smile.gif

De az első képen nagyjából kész a hátulja, azon meg nem mondod mire épült smile.gif
  • 0

Don_Giamatti

Don_Giamatti

Anya megengedte

• Törzstag
  • 0
  • 850 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Pécs
avatott szemek az A oszlopon akkor is észreveszik, hogy Eclipse-re épül. Meg... ferrari tetőablakkal?
  • 0

Man0waR

Man0waR

Vicces Fiú

• Törzstag
  • 0
  • 729 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:A &quot;Beast&quot; barlangjából!!!&quot;
Azt ne mondjátok már, ha készen van, ferraripiros, csilli-villi hogy akkor nem ülnétek bele, tetőablakos Eclipse kasztni ide vagy oda... cool.gif
Taposnám neki, mint állat smile.gif
Truemaster
Esetleg valami újabb fotó erről a kocsiról?
  • 0

TrueMaster

TrueMaster

Ninja

• Támogató
  • 1
  • 1664 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Man0waR-nak igaza van smile.gif Egy ilyen replika nem azért készül hogy a Ferrari márkaszervizeseket is átverje az ember, hogy olyan autót épített amire nem lehet megmondani hogy replika smile.gif

A célközönség gondolom a nők smile.gif Szerintem egy fullos csaj pont [email protected] hogy van-e tetőablak egy igazi Ferrarin laugh.gif
Azok akik kritikusak, mind irigyek hogy ők nem egy ilyen "Ferrarival" járnak smile.gif smile.gif

Néztem a fórumot ahol a srác írta az infókat, de ahogy néztem nem igazán tett fel új képet. Lehet hogy egy kicsit leállt a folyamat pénz vagy idő híján. De ha lesz új kép akkor linkelni fogom smile.gif
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó