Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Motorosok! Jogsival vagy anélkül?Csak motorosok írjanak!!!

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
31 válasz erre a témára

Man0waR

Man0waR

Vicces Fiú

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 729 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:A "Beast" barlangjából!!!"
Jelenleg ott tart a helyzet hogy motorból 125cm3 és 11kw(15lúúerő-ig) smile.gif vezethetek,na persze papíron... smile.gif
2001-ben vizsgáztam 25-re, azóta eltelt már a 2év( ugye ez egy próba jogsi szerű idö) (párszor) és minden évbe húzom halasztom, hogy le kéne tenni a korlátlant. Nem nagy kunszt, 2 óra rutin és 4 óra forgalom, se kressz, se eü. Kb 20 ropi fedezné is a két vizsgát.Vagy még most ősszel, vagy kora tavasszal, de mindenképp kell a korlátlan a következő 'projekthez'. Amelynek neve Honda Xrv 750 Africa Twin smile.gif, jövőre bevállalok eggyet, de nem bármi áron, a 60%-át jó lenne beletenni minimum.Ha a Dakart kibírta olyan rosz már nem lehet smile.gif

Dkoma

Azt hittem Xl 600-at akarsz,de látom : Xr
Nem mindegy , sajnos egy normális állapotú xl nincs a piacon,hát amelyiknek még papírja is van...
Kiöregedtek az Xl-ek, azért mertem megvenni az enyémet mert ezt haver-szerelő csákó magának csinálta meg, tudom hogy 1-2 dolgot leszámítva jó és megbízható.
Ma csináltunk rá hátsó lábtartót 20x20 zártszelvényből, mert nem volt rajta.
A hátsó központi rugóm alattam (~85kg) csak a rugó csillapít, szerintem elszállt az olaj belőlle, kiveszem, megkarmanytyúzzuk.
Valamint a láncom ( a lánckerekek nem) kopott ,de hát enduro, ezzel addig kell menni amíg el nem szakítja a láncot, hiába teszel rá újjat, megnyújtja azt is.
Kap még egy ovál, használt dobot is majd, csak a könyököt (az újat) kell még hajlítgatni. A gyári könyököt nem bántom.
Ezeket leszámítva gombra indul és megy.
Naponta nézem az aukció oldalakat, cserebere börzéket, mibe lehetne beszámoltatni a kis xl-t.
Húúú jó lenne egy dr 600,alig kéne megtoldani ,első gondolat, második gondolat viszont az, ha azzal megfognának, nem annyira büntetnének mint az xl-el. mellow.gif
Valamint nállam berugós (föleg jobb oldali berugós) szóba sem jöhet, télen térdenrúgott a ló, azóta is érzem (és mért gondolom azt hogy még jóideig érezni is fogom?) szal inkább önindítós, ha lehet.
Inkább akkor egy papíros Africa Twin jóval drágábban.

• 0

Zaphaer87

Zaphaer87

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 12 Hozzászólás
  • 0 köszönet
A Virago jó moci. Nekem pl bejön, egy csaj nem is választhatna jobbat! tongue.gif Persze csak vicc, mert a nagybátyámnak is volt -eladta wacko.gif - , de jók voltak együtt... hüpp

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó