Jump to content
Sign in to follow this  
bmwsan

A legjobb autó

Recommended Posts

Hát igen jók is a náémet autók...(élen a BMW-vel sztem) :D

Nem jók! ;)A legjobbak!

Deryck: Az az 1-es Bmw tényleg gyönyörű, főleg fehérben. :)

Téma megosztása

Azt meghiszem, nem szeretnék a visszapillantóban meglátni egy ilyet, amint vészes tempóval közeledik felém:

Hummer-H2-Luxury-SUV-.jpeg

a másik kedvencem:

007_005.jpg

Téma megosztása

Azt meghiszem, nem szeretnék a visszapillantóban meglátni egy ilyet, amint vészes tempóval közeledik felém:

Ha csak nem állsz, nem közeledhet olyan vészes tempóval :DDDDD 140 vagy mennyi a vége :D

Téma megosztása

sztem ez a legjobb... :P

Nissan Silvia S15

nissan-silvia-s15-741.jpg

Téma megosztása

Az én kedvencem: Maybach Exelero Concept Car

2868766098708521.JPG

A 2660 kilós monstrum 4,4 másodperc alatt gyorsul nulláról százra, természetesen nyomatékváltós, ötfokozatú automata váltóval.

Kézi váltóval a 2500-as fordulaton mért 1020 Nm először leölné a kuplungot, vagy ha a kuplung bírná is, akkor ledarálná a fogaskerekeket és oda a móka.

A motor 700 lóerős, köbcentiből 5908 van. Fordulatszámra a dupla turbó és a széria motorhoz képest megnövelt, bődületes hengerűrtartalom miatt nincs igazán szükség. A maximális teljesítmény 5000-nél elérhető.

Nardo-ban, az olaszországi nagysebességű körpályán kellett bizonyítania tudását az egyedi autónak. A Maybach Exelero itt 351,45 km/órás sebességet ért el.

(Kerekeit a végsebesség mérésekor karbon korongokkal takarták le, ami csökkenti a légellenállást)

Az ára elég húzós, kb az általatok felsorolt gépek felét megtudnám venni: 8 millió dollár(!).

Téma megosztása

Az én kedvencem: Maybach Exelero Concept Car

2868766098708521.JPG

A 2660 kilós monstrum 4,4 másodperc alatt gyorsul nulláról százra, természetesen nyomatékváltós, ötfokozatú automata váltóval.

Kézi váltóval a 2500-as fordulaton mért 1020 Nm először leölné a kuplungot, vagy ha a kuplung bírná is, akkor ledarálná a fogaskerekeket és oda a móka.

A motor 700 lóerős, köbcentiből 5908 van. Fordulatszámra a dupla turbó és a széria motorhoz képest megnövelt, bődületes hengerűrtartalom miatt nincs igazán szükség. A maximális teljesítmény 5000-nél elérhető.

Nardo-ban, az olaszországi nagysebességű körpályán kellett bizonyítania tudását az egyedi autónak. A Maybach Exelero itt 351,45 km/órás sebességet ért el.

(Kerekeit a végsebesség mérésekor karbon korongokkal takarták le, ami csökkenti a légellenállást)

Az ára elég húzós, kb az általatok felsorolt gépek felét megtudnám venni: 8 millió dollár(!).

Maximo:

legutóbbi infóm szerint ez a Maybach 100-on 100-at eszik, úgy hogy eléggé húzós, ja és nem tudom, hogy van e 100 L a tankja...

Téma megosztása

Jaja és 110 oktános benzin kell bele.... :D A fogyasztása nics akkora kb. 25 liternél áll meg átlagos használat mellet. Természetesen ha hatjuk tényleg 1kilométer -> 1liter benzin. Nem beszélve a károsanyag kibocsátásról... :blush:

Téma megosztása

Akkor már én is teszek be a Mazda RX8-ról egy képet :):

Képek:

http://www.netcarshow.com/mazda/2009-rx-8/

Téma megosztása