Jump to content
Thomas

Ötletek A Fórumhoz

Recommended Posts

Amint az admin felé is jeleztem, a jövőben csak a "kóser" anyagot fogom ezentúl odasorolni. Mint Te is felismerted ilyen formában értem csak el - és ami a legtávolabb áll tőlem, az a szándékos minőségcsökkentés!

Gyűjteményemet folyamatosan frissítem, állandóan rákeresek a meglévőkre is, és amint megtalálok valamit akár valamivel is jobb minőségben, azonnal lecserélem azt. Esetünkben ezek a "hibridek", ezek a 1080p-vagy-mégse valamik léptek gyűjteményemben a még gyengébb minőségűek helyére, mert nem találtam ennél jobbat. De eszembe nem jutna silányítani, akármennyire szorongat a tárhelyhiány. Sajnálom, hogy a technikai adottságok lerontják az élményt - egyik kedvenc filmem a "Jön a medve" például nagyon gyenge minőségben lelhető csak fel, mégsem zavar annak tudatában, hogy most ez a legjobb, ami van...

Örülök, ha továbbra is megoszthatom élményeim forrását.

Üdvözlettel,

lacylla

@ lacylla

Szeretném, ha megértenéd a problémánkat:

1080p / 120 perc / 2 GB esetén kb. minden 5. vagy 6. képpont kap majdnem elegendő információt a megjelenítéshez. A valóságban 5-6 pont osztozik egy pont szűkös információtartalmával. A lejátszónak és a tévének kellene kitalálni, hogy mit tegyen velük, ami a legjobbaknak se megy rendesen.

Már tudom, hogy az anyagok jelenleg csak így vannak meg.

Arra kérlek, ha ilyen csodákhoz jutsz nagyobb adatsebességgel, a hatékonyabb tárolás kedvéért ne csökkentsd le.

Baráti üdvözlettel a filmeket megköszönve:

Kvardekdu

Téma megosztása

Jó lenne, ha a kis fájlokat (pl. könyveket), egy csokorba töltenének fel. Két ember csinálja ezt, a többiektől inkább nem is töltök le. Ráadásul olyan szájtra teszik, hogy az embernek megáll az esze, mire leszedi.

Téma megosztása

Jó lenne, ha a kis fájlokat (pl. könyveket), egy csokorba töltenének fel. Két ember csinálja ezt, a többiektől inkább nem is töltök le. Ráadásul olyan szájtra teszik, hogy az embernek megáll az esze, mire leszedi.

Ez a Feltöltő döntése. A Tiéd meg, hogy így vagy letöltöd vagy nem. Ezután feltöltő meg vagy változtat vagy nem...

Téma megosztása

Helló!

Egy-két ötlet...

1. Azon feltöltők akik linkjeit rendszeresen törli a data (néha pár órán belül néha pedig napokon belül stb.) azok a Témáikban ne rakják ki az összes linket, csakis a datás könyvtárat ami az adott feltöltés linkjeit tartalmazza. Ha valaki jelentget, akkor így minden egyes linket ki kell kopíroznia/bemásolni, ami egy idő után elég fárasztó lehet. Persze nem tudom lehet-e simán valaki datás könyvtárát jelenteni, de ha lehet is, akkor is időbe kerül az ellenőrzése.

2. A Filmek (DL)-be gyakran a technikai infók felett van mindjárt a showcase a filmből (a filmből jelenetek képformátumban) ami sokszor a film záró képsorait takarja, a legtöbb esetben spoileres lehet. Nem lehetne ezeket Spoiler funkcióval posztolni? Ez elrejtené a fotót. Ugyanez lenne jó megoldás arra is amikor valaki kivág a filmből jeleneteket, képformátumban megossza a témájában, ami sokszor a gyilkost stb. ábrázolja ami már a film megnézése előtt is spoileres. Ezekből mostanra persze kevesebb van, és puszta véletlen, de eléggé zavaró.

3. A szabályzatok kiemelése, felugró ablakban vagy valami ilyesmi. Mert azt az emberek 90%-a nem tartja be, és feleslegesen ad plusz munkát a ``Staff-nak`` (pl. felesleges idézés egy nagyon hosszú témánál, offolás, köszönömös hozzászólás stb. amik igencsak megszaporodtak)

Az 1.-höz hozzáfűzném azt hogy több ezer datás linkes témát néztem már át az elmúlt évek alatt, és ahol a linkek csak 1 db könyvtárban voltak feltüntetve ott a datás linkek nem voltak törölve egynél sem. Ez alól kivétel Irnik feltöltő néhány több éves feltöltése.

Ha valaki válaszolni akar erre akkor Új válasz vagy Gyors válasz funkció idézés nélkül, köszi!

Téma megosztása

Köszi Bessas! Mindegyikkel egyetértek!

Téma megosztása

Az új fórum verzióval kapcsolatban itt lehet hozzászólni! Köszi!

Téma megosztása

• Jelenleg olvassa   0 members

No registered users viewing this page.